Jackson Style

Opis techniki

Warsztat z tego stylu tańca to autorski, wypracowany przez Monikę – profesjonalnego, wieloletniego pedagoga tańca i tancerkę – fana M.J. – sposób nauczania techniki tańca Króla Popu, stworzony poprzez lata studiów nad stylami tj.: jazz, funky, old school, popping, elecktric boogie, jazz rock (również bezpośrednio od mistrzów Jacksona) które złożyły się na jego styl w jego rockowej interpretacji.
Jej pedagogika to sposób nauczania służący szybkiemu złapaniu charakterystycznych dla Jacksona kroków i kombinacji nawet dla amatorów oraz słynnych, oryginalnych choreografii z teledysków i koncertów. Prawdziwa frajda – nie tylko dla funtów M.J! Wszystko w świetnej atmosferze, z dużą dawką humoru i do wspaniałej, niesamowitej muzyki M. Jacksona!

INFORMACJE O PEDAGOGU

Monika Bral

Tancerka, pedagog tańca i choreograf o wieloletnim (25 lat) doświadczeniem w takich stylach jak: jazz, funky, old school hip-hop, electric boogie, autorskim – Jackson style. Laureatka wielu nagród; praca tancerza i choreografa w słynnych muzycznych teatrach warszawskich i znanych formacjach tanecznych oraz szkołach musicalowych, pedagoga w najbardziej renomowanych szkołach tańca w Warszawie i Zurichu oraz na festiwalach tańca i warsztatach. Ponadto choreograf słynnych zespołów tańca (w tym dziecięcych), gwiazd estrady, w programach telewizyjnych, teledyskach oraz na koncertach. Profesjonalny pedagog tańca – twórca kompletnego programu nauczania na każdym poziomie M. Jackson style w Polsce. Absolwent filozofii na UW; etyk.

Więcej informacji o pedagogu na stronie: www.souldance.pl

Monika-Bral-600x600

Related Works