Julia Palasik

INFORMACJE O PEDAGOGU

Przygodę z tańcem rozpoczęła w 8 roku życia. Przez następne lata brała udział w lokalnych spektaklach i wydarzeniach artystycznych, korzystając nie tylko z umiejętności tańca, ale także talentu wokalnego. Współpracę z lądeckim MFT rozpoczęła  w wieku 14 lat – od wolontariatu. W 2023 r. po raz pierwszy znalazła się w gronie festiwalowych pedagogów. Lubi dzielić się pasją, inspirować nią małych i dużych tancerzy. Taniec w każdym stylu sprawia jej olbrzymią radość, stąd zapewne w swoich choreografiach stawia na zabawę, szaleństwo i mnóstwo pozytywnej  energii! Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu. Mieszkanka Doliny Białej Lądeckiej.

IMPROWIZACJE TANECZNE DLA MALUSZKÓW (dzieci 4-6 lat)

Improwizacje taneczne dla maluszków – to połączenie świetnej zabawy z nauką tańca dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. a zajęcia zaprasza instruktorka z niesamowitą energią i ogromną pasją.

Stroje na finał: Całe na biało (buty/spodnie/koszulki)

MODERN DANCE (dzieci 7-11 lat)

Zajęcia mają przybliżyć dzieciom zasady tańca klasycznego wg A. Waganowej i N. Taarasova oraz terminologię francuską wykonywanych ćwiczeń. Na lekcji poznamy podstawowe pozycje nóg i rąk, ćwiczenia baletowe i kroki. Warsztat Klasyka dla smyka to dostosowana do wieku dzieci prosta odmiana baletu. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, kształtują sylwetkę, poczucie rytmu i koordynację. Celem zajęć jest rozwój psychomotoryczny dzieci oraz dobra, ekspresyjna zabawa.

Stroje na finał: Biały t-shirt/ elastyczne jeansowe spodnie (ewentualnie jakieś granatowe leginsy) i białe buty.

Related Works