piotr-wozniak

Piotr Woźniak

INFORMACJE O PEDAGOGU

Nauczyciel, tancerz, choreograf. Tańcem zajmuje się od 1992 roku. Swoją wiedzę na temat tanga argentyńskiego zdobywał u najlepszych nauczycieli w Buenos Aires podczas podróży w 2004 i 2007 roku, a także Paryżu, gdzie mieszkał w 2004 oraz Berlinie.

Jest instruktorem tanga argentyńskiego oraz modern jive. Występował także w Teatrze Syrena w „Tango Operita – Szare Kwiaty” z udziałem Katarzyny Groniec i Jacka Bończyka, w Teatrze Polonia u boku Krystyny Jandy w spektaklu pt. „Dancing” oraz w Teatrze Studio Buffo w monodramie Małgorzaty Zajączkowskiej pt. „Matematyka miłości”. Obecnie współpracuje z Gorzowskim teatrze im. Osterwy.

Brał udział w trasach koncertowych w kraju i za granicą zespołów Machina del Tango, Tangata Quintet, Bandonegro, a obecnie Gang Tango i Tango Attack. Był autorem choreografii tanga w programie „You Can Dance – Po prostu Tańcz” oraz współpracował z parami podczas realizacji „Tańca z Gwiazdami”. W latach 2011-2012 zdobył 6 tytułów mistrzowskich w turniejach rozgrywanych w Wielkiej Brytanii. Zwyciężał w stylu modern jive/ceroc w kategoriach: open, show case i aerials.

TANGO dla początkujących (od zera):

Zapraszamy na warsztaty tanga argentyńskiego dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym pasjonującym tańcem! Zajęcia poprowadzi Piotr Woźniak – tancerz i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Nie musisz mieć partnera, bo na zajęciach rotujemy, abyś mógł/mogła tańczyć z różnymi osobami. Przyjdź i poczuj magię tanga argentyńskiego, rozwijaj swoje umiejętności taneczne i poznaj nowych ludzi! Zajęcia odbywają się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, co sprawia, że nauka jest przyjemnością. Dołącz do nas, by odkryć piękno i ekscytację tanga argentyńskiego!

TANGO Dla osób kontynuujących naukę,
znających podstawy (grupa OPEN LEVEL):

Zapraszamy do naszego kursu tanga argentyńskiego dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w tańcu. Zajęcia poprowadzi Piotr Woźniak – tancerz i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Poznasz zaawansowane figury i techniki, które uzupełnią Twoje umiejętności taneczne. Niezależnie od tego, czy tańczysz solo, czy z partnerem, nasze zajęcia pomogą Ci w osiągnięciu nowego poziomu w tangu argentyńskim. Dołącz do nas, by pogłębić swoją pasję do tego niesamowitego tańca i spotkać innych entuzjastów tanga argentyńskiego!

Related Works