Alicja Kwaśna

INFORMACJE O PEDAGOGU

Pedagog w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Tancerka młodego pokolenia. Z tańcem związana od 20 lat. Swoje taneczne początki miała właśnie na festiwalu w Lądku-Zdroju.

Laureatka wielu konkursów i festiwali w tym zdobywczyni I miejsca podczas Euro Raks-International Oriental Dance Congress oraz drugiego podczas Egyptian Fever Festival. Szkoliła się pod okiem świetnych tancerzy i pedagogów takich jak: Jasmin Mazloum-Kawecka (Syria), Anna Mendak (Polska), Suraiya (Polska), Leya Jourane (Belgia), Marta Korzun (Ukraina), Aida Nour (Egtipt), Aisha (Polska), Sowillo (Polska), Yalia (Austria). Posiada kwalifikacje w różnych odmianach tańca orientalnego m.in.: Said, Drum solo, Beledi, Baladi, Melaya leff, klasyczny taniec egipski itd. Od 6 miesięcy szkoli swoje umiejętności w technice pool dance.

LATINO ORIENTAL

Technika oparta na fuzji tańców latynoamerykańskich i tańca orientalnego. Kierujemy ją do wszystkim pań i dziewcząt, które pragną nauczyć się wyrażać poprzez taniec atuty własnej kobiecości. Latino oriental łączy wdzięk, powab i zmysłowość Południa i Wschodu.

STRÓJ NA FINAŁ: Czerń plus dodatek moro, może to być: czarne spodenki i bluzka moro/krótki top.
Lub moro jako element kostiumu. Czerń jest podstawą. Kolczyki długie i mocno błyszczące. Buty na obcasie.

IMPROWIZACJE TANECZNE DLA MALUSZKÓW

(dzieci 4-6 lat)

Improwizacje taneczne dla maluszków – to połączenie świetnej zabawy z nauką tańca dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. a zajęcia zaprasza instruktorka z niesamowitą energią i ogromną pasją.

STRÓJ NA FINAŁ:

Improwizacje gr.I

Dziewczynki:
Koszulki na ramiączkach jednolite
Spódniczka kwiatowa rozkloszowana mocno. Podkolanówki .
Plus jako rekwizyt
Duży Kwiat zrobiony z bibuły na patyku

Chłopcy:
Czerwony t-shirt
Jeansy

Improwizacje gr II

Dziewczynki:
Legginsy czarne
T-shirt zielony
Kolorowe wstążki do włosów

Chłopcy:
Spodnie czarne
T-shirt zielony

Related Works