Latino oriental

Opis techniki

Technika oparta na fuzji tańców latynoamerykańskich i tańca orientalnego. Kierujemy ją do wszystkim pań i dziewcząt, które pragną nauczyć się wyrażać poprzez taniec atuty własnej kobiecości. Latino oriental łączy wdzięk, powab i zmysłowość Południa i Wschodu.

STRÓJ NA FINAŁ: na pokaz przygotowujemy czerwony top, poniżej dżins w każdej postaci. Elementem łączącym będzie cienka chusta – szal przewiązany na biodrach.

Improwizacje taneczne dla maluszków (4 - 6 lat)

Opis techniki

Improwizacje taneczne dla maluszków – to połączenie świetnej zabawy z nauką tańca dla dzieci od 3 do 6 roku życia. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. a zajęcia zaprasza instruktorka z niesamowitą energią i ogromną pasją.

INFORMACJE O PEDAGOGU

Alicja Kwaśna

Pedagog w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Tancerka młodego pokolenia; z tańcem związana od 6 lat; swoje taneczne początki miała właśnie na festiwalu w Lądku; laureatka wielu konkursów i festiwali w tym zdobywczyni I miejsca podczas Euro Raks-International Oriental Dance Congress oraz drugiego podczas Egyptian Fever Festival; szkoliła się pod okiem świetnych tancerzy i pedagogów takich jak: Jasmin Mazloum-Kawecka (Syria), Anna Mendak (Polska), Suraiya (Polska), Leya Jourane (Belgia), Marta Korzun (Ukraina), Aida Nour (Egtipt), Aisha (Polska), Sowillo (Polska), Yalia (Austria). Posiada kwalifikacje w różnych odmianach tańca orientalnego m.in.: Said, Drum solo, Beledi, Baladi, Melaya leff, klasyczny taniec egipski itd. Od 6 miesięcy szkoli swoje umiejętności w technice pool dance.

Alicja Kwaśna- foto2

Related Works