Alicja Kwaśna

INFORMACJE O PEDAGOGU

Pedagog w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Tancerka młodego pokolenia. Z tańcem związana od 20 lat. Swoje taneczne początki miała właśnie na festiwalu w Lądku-Zdroju.

Laureatka wielu konkursów i festiwali w tym zdobywczyni I miejsca podczas Euro Raks-International Oriental Dance Congress oraz drugiego podczas Egyptian Fever Festival. Szkoliła się pod okiem świetnych tancerzy i pedagogów takich jak: Jasmin Mazloum-Kawecka (Syria), Anna Mendak (Polska), Suraiya (Polska), Leya Jourane (Belgia), Marta Korzun (Ukraina), Aida Nour (Egtipt), Aisha (Polska), Sowillo (Polska), Yalia (Austria). Posiada kwalifikacje w różnych odmianach tańca orientalnego m.in.: Said, Drum solo, Beledi, Baladi, Melaya leff, klasyczny taniec egipski itd. Od 6 miesięcy szkoli swoje umiejętności w technice pool dance.

IMPROWIZACJE TANECZNE DLA MALUSZKÓW
(dzieci 4-6 lat)

Improwizacje taneczne dla maluszków – to połączenie świetnej zabawy z nauką tańca dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. a zajęcia zaprasza instruktorka z niesamowitą energią i ogromną pasją.

Stroje na finał: Proszę o przygotowanie strojów w kolorze różowym, do wyboru oczywiście spodnie, koszulki, spódniczki lub sukienki.

Chłopcy spodnie krótkie jeansowe plus koszulki też w miarę możliwości różowe. 

Jako rekwizyt TYLKO dla dziewczynek- proszę o hula-hop. Chłopcy czapki z daszkiem .

Related Works