Andrzej Rolski

INFORMACJE O PEDAGOGU

Pedagog, instruktor i choreograf pochodzący z Brzegu, związany prawie 30 lat z tańcem. Współpracuje z wieloma ośrodkami kultur w Polsce, a od 12 lat prowadzi Szkołę Tańca i Baletu Coco Dance Center. Jego przygoda z tańcem zaczęła się od tańca ludowego. Kształcił się w technikach jazzowych na największych warsztatach w kraju i za granicą. Pokochał taniec współczesny, dlatego w swoich choreografiach uwielbia eksperymentować i łączyć wszystkie techniki, tworząc bardzo dynamiczne układy. Jego pomysł na połączenie polskiej kultury ludowej i współczesnej da uczestnikom niezapomnianą dawkę energii na zajęciach.

Warsztat z techniki "Modern Folk" podczas 21 MFT, fot. Radoslaw Pietraga

MODERN FOLK

Miniatura taneczna na bazie tańca współczesnego z elementami polskiej muzyki ludowej. Eksperymentalne połączenie świata współczesnych technik tanecznych z polską kulturą ludową. Na zajęciach nacisk kładziony będzie na technikę i rytmikę, więc w pełni gwarantujemy intensywne zajęcia zakończone dynamiczną prezentacją.

STRÓJ NA FINAŁ:
Panie – białe sukienki lub spódnice długie i białe bluzki/koszule, biały wianek na głowę i czerwony kawałek materiału (ok. 1mx1m) jako przepaska na pasie.
Panowie – biała koszula i białe spodnie.

NA POLSKĄ NUTĘ

Na polską nutę – warsztat taneczny inspirowany polską muzyką, polskimi kompozytorami i największymi muzycznymi wydarzeniami. Wraz z kursantami stworzymy niepowtarzalną, własną interpretację taneczną znanej polskiej muzyki. Jak trzeba – poJAZZujemy, możemy też poMODERNować. Jedyne co możemy obiecać – ten warsztat to będzie jedna wielka niespodzianka!

STRÓJ NA FINAŁ:
Panie i Panowie – kolorowe szerokie spodnie (zielone, białe, czerwone, żółte, niebieskie itp.), biały t-shirt lub koszula i katana lub marynarka w dowolnym kolorze.

Related Works