Taniec klasyczny - grupa średnio zaawansowana
(poziom - IV klasa szkoły baletowej)

Opis techniki

To prawdziwa lekcja tańca klasycznego dla osób, które dobrze opanowały technikę tańca klasycznego i które w odpowiedzialny sposób podchodzą do nauki tańca. Lekcja prowadzona jest w taki sposób, by wysiłek przyniósł szybkie efekty oraz dał uczestnikom satysfakcję.  Szczególną uwagę kładzie się na poprawność pozycji, koordynację ruchową oraz muzykalność.

Strój: wygodny nie krępujący ruchów strój. Dla pań kostium baletowy, tunika i trykoty bądź alternatywnie: koszulka i legginsy. Dla panów wygodne elastyczne spodnie/trykoty i koszulka.

INFORMACJE O PEDAGOGU

Bartłomiej Malarz

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Swój warsztat kształcił pod okiem Marka Prętkiego, pedagoga Akademi tańca John Cranko Schule. Obecnie tancerz oraz asystent kierownika Baletu Opery Wrocławskiej. Laureat X Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego im. Bożeny Kociołkowskiej. Stypendysta Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca. Od kilku lat spełnia się jako choreograf prezentując swoje prace na największych scenach operowych w Polsce oraz w Japonii w ramach projektu Młody Duch Tańca. Od 5 lat wiernie związany z Festiwalem Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku-Zdroju, gdzie dzieli się swoim zamiłowaniem do sztuki baletu z innymi uczestnikami.

Bartłomiej Malarz - Instruktor MFT 2021

Related Works