BMalarz_portret

Bartłomiej Malarz

INFORMACJE O PEDAGOGU​

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Swój warsztat kształcił pod okiem Marka Prętkiego, pedagoga Akademi tańca John Cranko Schule. Obecnie tancerz oraz asystent kierownika Baletu Opery Wrocławskiej. Laureat X Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego im. Bożeny Kociołkowskiej. Stypendysta Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca. Od kilku lat spełnia się jako choreograf prezentując swoje prace na największych scenach operowych w Polsce oraz w Japonii w ramach projektu Młody Duch Tańca. Od 5 lat wiernie związany z Festiwalem Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku-Zdroju, gdzie dzieli się swoim zamiłowaniem do sztuki baletu z innymi uczestnikami.

Warsztat z techniki "Taniec klasyczny" podczas 22 MFT, fot. Krzysztof Szczepański

MODERN
(grupa śr. zaawansowana)

Warsztaty modern będą oparte na szeroko rozumianych przestrzeniach tańca współczesnego. Na zajęciach pobudzona będzie świadomość ciała oraz umiejętność pracy z podłogą. Uczestnicy będą mieli okazje wytańczyć wszelkie pokłady swojej energii posługując się szerokim i dynamicznym ruchem korzystając z improwizacji i elementów teatru tańca. Warsztat skupi się również na wzmocnieniu ciała i da możliwość uzewnętrznienia swojej warstwy emocjonalnej w podczas tańczenia choreografii.

TANIEC KLASYCZNY

To prawdziwa lekcja tańca klasycznego dla osób, które dobrze opanowały technikę tańca klasycznego i które w odpowiedzialny sposób podchodzą do nauki tańca. Lekcja prowadzona jest w taki sposób, by wysiłek przyniósł szybkie efekty oraz dał uczestnikom satysfakcję.  Szczególną uwagę kładzie się na poprawność pozycji, koordynację ruchową oraz muzykalność.

Related Works