Michał Kostempski

INFORMACJE O PEDAGOGU

Instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, krajowy sędzia tańca Freestyle International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca im. Olgi Sawickiej, Trener krakowskiej grupy cheerleaders „TRINITY”, twórca choreografii do spektakli tanecznych. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z Polski i zagranicy (Collin James, Luciano Di Natale, Jonathan Huor, Thierry Verger, Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola, Katarzyna Kizior, Piotr Jagielski, Maciej Zakliczyński, Iwona Golczak, Paweł Michno, Kama Akumowicz, Karolina Kroczak, Krzysztof Mazur, Roman Pawelec i wielu innych) . Trener par tańca towarzyskiego oraz konsultant taneczny, z zamiłowania choreograf. Twórca efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Specjalista od tańców latynoamerykańskich. Z wykształcenia dziennikarz, prowadził wiele imprez artystycznych, a także festiwali w tym również tanecznych. Przy tym wszystkim nietuzinkowa osobowość i poczucie humoru.

LADIES STYLING
(od 15 lat)

Zajęcia stworzone specjalnie z myślą o paniach, które chcą nauczyć się typowo kobiecych ruchów wykonywanych do muzyki przeładowanej kobiecym pierwiastkiem. Jest to świetna propozycja dla kobiet, które szukają aktywności pozwalającej na stuprocentową satysfakcję, które pragną pokazać pazury, chcą stanąć na scenie pewne siebie i świadome broni jaka w sobie posiadają. Te zajęcia mają pokazać kobietom, jak wiele może dokonać ich ciało, jak przełamać swojej bariery, które hamują przed rozpoczęciem pięknej przygodny z tańcem!

STRÓJ NA FINAŁ: Biała damska koszula z długim rękawem, czarny gorset do zawiązania na wierzch, spodnie garniturowe damskie czarne, szpilki.

SHOW DANCE
(od 15 lat)

To połączenie różnych technik tańca: Latino, modern, disco, funky, jazz, gimnastyki sportowej i teatru tańca, które tworzą tematyczne show. Oprócz techniki, bardzo ważny jest wyraz artystyczny i umiejętność opowiadania ruchem historii, przekazywania emocji tak, aby zaskoczyć widza. Warsztat ten jest niezwykle ekspresyjny, kształtuje umiejętność artystycznego wyrażania siebie, a także pamięć ruchową i koordynację. Dzięki swojej różnorodności Show Dance to nie tylko nauka kroków, ale przede wszystkim doskonała zabawa.

STRÓJ NA FINAŁ: Dominuje panterka, kolorowe futra, różowy top, czarne spodnie, sukienki, duże złote kolczyki, złote naszyjniki takie przerysowany kicz. Każda może być inna, tylko w takim klimacie. 

LATINO SHOW DANCE
(od 15 lat)

Technika taneczna skierowana do wszystkich lubiących poruczać się w klimacie latynoskich rytmów rodem z Kuby, Brazylii czy Dominikany. W technice tej możemy spotkać elementy salsy, cha-chy, samby i innych pulsujących rytmów, które łączę z bogactwem sekwencji pochodzących z innych szkół: funky, tańca współczesnego etc. Ten gatunkowy mix sprawia, iż czujemy się jakbyśmy brali udział w realizacji klipu „latino show-dance” Poziom: ogólny, czyli dostępny dla każdego bez nacisku na jakąkolwiek umiejętność taneczną. Wystarczy odrobinę chęci i można dobrze się bawić! Zapraszam serdecznie!

STRÓJ NA FINAŁ: Czarne woskowane,lateksowe lub skórzane spodnie, szpilki czarne, czarne bluzki gładkie z dekoltem z odsłoniętymi ramionami, dwa czerwone woale, chusty bez wzorów (by stworzyć ogon).

SALSA
grupa zaawansowana (od 15 lat)​

Jest jednym z tańców Latynoamerykańskich niezwykle popularnym na całym świecie. Stoi za tym przede wszystkim energiczna muzyka i żywiołowe ruchy. To połączenie sprawia, że salsa porwie do tańca nawet najbardziej oporne osoby! Figury taneczne salsy opierają się na rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracą górnej częścią ciała. W zależności od konkretnej odmiany salsy, tańczy się ją w każdym przypadku nieco inaczej, jednak podstawy tego stylu pozostają niezmienne. Salsa, tak jak muzyka, jest mieszaniną różnych stylów. Najbardziej znane rozróżnienie to podział na salsę kubańską i amerykańską.

STRÓJ NA FINAŁ: Niebieskie falbaniaste sukienki, ewentualnie spódnica i bluzka ale żeby tworzyły komplet, odcienie lazurowy, chabrowy-głębokie barwy. Czerwona chustka lub kwiat do wpięcia we włosy, buty taneczne szpilki. Panowie niebieska koszula w tym samym odcieniu, spodnie jeśli uda się to tez podobny kolor,ewentualnie jeansy ciemno niebieskie.

Related Works