All That Jazz

Opis techniki

Duża dawka tańca jazzowego w wydaniu teatralnym. Pracujemy nad techniką, ekspresją, wyrazem i charakterem w tańcu. Na warsztacie skupimy się na klasycznej formie tańca jazzowego, poczujemy magię sceny. Przeniesiemy się w świat najbardziej znanych i lubianych musicali broadwayowskich.

Konkretna porcja tańca, muzyki i pozytywnej atmosfery gwarantowana!

STRÓJ NA FINAŁ: czarne marynarki, czerwone długie lub krótkie topy pod spodem (z odkrytym brzuchem), czarne długie spodnie, czarne długie skarpetki.

Lyrical Jazz

Opis techniki

Łączy wiele technicznych elementów baletu połączonego z wolnością i elastycznością jazzu, contemporary dance i modern dance. Jest pełen ekspresji, jednocześnie subtelny i dynamiczny, skupia się na przekazaniu muzykalności i emocji za pomocą ruchu. Stanowi kombinację zawiłości i zaawansowania technicznego z naturalnymi, prostymi ruchami. Słowa piosenek są siłą napędową oraz inspiracją dla ruchu w tym tanecznym stylu. To kwintesencja pięknych, harmonijnych ruchów, opartych na elementach baletu, jazzu, contemporary i modern dance. Proponowane ćwiczenia doskonalą m.in. takie umiejętności jak obroty i skoki, czyniąc je bardziej płynnymi i nasyconymi emocjami. Zajęcia prowadzone są do nastrojowej muzyki, która sprzyja nauce wyrażania uczuć w ruchu.

STRÓJ NA FINAŁ: zwiewne białe(kremowe lub ecru) bluzki, czarne topy sportowe pod spodem, długie legginsy i czarne długie skarpetki.

Musical Dance

(dla dzieci 9-16 lat)

Opis techniki

Zajęcia oparte na technice tańca jazzowego, prowadzone do muzyki ze znanych musicali. Warsztat otwarty dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz dobrej zabawy uczestnicy trenują swoją koordynację, rytmikę, rozciągnięcie ciała oraz ekspresję sceniczną.

STRÓJ NA FINAŁ (dziewczynki i chłopcy): kostiumy mogą dawać wrażenie lekko zniszczonych, przybrudzonych, kolory – szarości i beże.

 

INFORMACJE O PEDAGOGU

Marta Czyż

Marta Czyż – magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowany pedagog tańca jazzowego, choreograf 5, 6 oraz 10 edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat. Od 2016 solistka widowiska muzyki i tańca “Usłyszeć Taniec” oraz pedagog w Chadek Musical Academy w Chełmskim Domu Kultury.

Od 2020 roku główny trener i choreograf zespołów Spin, Spinki 1 i Spinki 2 w MOSiR w Rumi.

W latach 2012-2019 pedagog w największej szkole tańca w Polsce – Egurrola Dance Studio w Warszawie, a w latach 2017-2019 trener juniorskiego zespołu „Imagine”.

Marta studiowała w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim collegeu Oure Sport & Performing Arts na linii Modern& Ballet.

Stałe pogłębia swoją wiedzę z zakresu tańca jazzowego oraz współczesnego. Regularnie szkoli się za granicą i z ogromną radością i pasją przekazuje swoją wiedzę w Polsce.

Marta-Czyz-2020-1024

Related Works