Street Jazz

Opis techniki

Street Jazz jest połączeniem techniki jazzowej z nowoczesnymi formami ruchu. Agnieszka Cygan kładzie nacisk na ekspresję i emocje podczas tańca. Technika ta nacechowana jest różnorodnością formy, plastyką ciała, improwizacją kontaktową. Podczas zajęć kursanci będą tworzyć etiudy taneczne i skupią się na rozwoju kreatywnym za pomocą improwizacji. Street jazz skupia różne techniki taneczne jak balet, jazz, underground czy nawet house.

STRÓJ NA FINAŁ:

Wszystko czarne i wygodne 🙂

Modern Dance

(dzieci 7-10 lat)

Opis techniki

Zajęcia te to doskonała zabawa i intensywny trening dla wszystkich dzieci. Modern Dance wpływa pozytywnie na psychikę oraz na samopoczucie fizyczne. Na zajęciach dzieci poznają najmodniejsze kroki w różnych technikach tanecznych i oryginalne choreografie specjalnie na potrzeby zajęć. Kolejnym ważnym założeniem jest praca nad koordynacją wzrokowo – ruchową, ćwiczenia rozciągające, nauka choreografii poprzez proste kombinacje ruchów. W trakcie trwania zajęć realizowane są ćwiczenia taneczne czerpiące z różnych technik, dzięki temu dzieci mają możliwość poznania podstaw tańca.

STRÓJ NA FINAŁ:

Wszystko co związane z dżunglą, stroje w zebrę, tygrysy, lwy, kolorowe ptaki.

INFORMACJE O PEDAGOGU

Agnieszka Cygan

Tancerka, choreograf, kulturoznawca. Z wyróżnieniem ukończyła kierunek Taniec i Choreograf w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Doskonaliła swoje umiejętności w renomowanych szkołach tańca w Los Angeles, Nowym Jorku i Chicago pod okiem instruktorów światowej klasy. Po rocznym pobycie w USA została wykładowcą kierunku Taniec, Choreografia i Pedagogika Tańca w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej.

Agnieszka Cygan- foto-1024

Related Works