New Age Choreography

(grupa początkująca, grupa śr. zawansowana i zaawansowana)

Opis techniki

Świadomość ciała to podstawa każdego tancerza! Wyłapiemy każdy akcent w muzyce tworząc wysublimowaną choreografię, pełną ciekawych rysunków i ogrom izolacji. Całkowicie inne spojrzenie na choreografie i kroki do utworów na co dzień słyszanych w TV i radiu. Minimalizm w tańcu wykonany z najdokładniejszą precyzją jest najlepszym prezentem dla widza. Połączymy muzykę i taniec w jedno!

STRÓJ NA FINAŁ:

New Age Podstawowy – Cały strój szary/beżowy. Biała buty sportowe. Jedna część garderoby zielona np. jedna skarpetka, wyciągnięta kieszeń na zewnątrz, szelki, t-shirt wystający spod koszuli, kawałek sportowego topu wystający nad t-shirt. Liczę na inwencję uczestników. Strój luźny.

New Age Zaawansowany – białe sportowe buty, czarne długie spodnie, mogą być dresy, mogą być obcisłe (nie leginsy!). Góra biało-czerwona czyli np. biały t-shirt wystający spod czerwonej bluzy lub spod czerwonej koszuli, koszula w kratę, czerwony luźny t-shirt i biała bandana. Inwencja uczestników mile widziana. Strój w miarę luźny.

INFORMACJE O PEDAGOGU

Dariusz TNT Mrowiec

Uśmiechnięty dynamit, mieszanka wybuchowa. Pierwsze kroki taneczne stawiał w wieku 7 lat w tańcu towarzyskim. Dziś instruktor Szkoły Tańca i Baletu Coco Dance Center w Brzegu, gdzie prowadzi zajęcia open z New Age’u i grupy turniejowe.

Absolwent kierunku tanecznego na Wydziale Animacji Kultury we Wrocławiu. Instruktor wielu warsztatów i obozów w kraju, uczestnik event’ów tanecznych i turniejów m.in Berlińskiej edycji World of Dance! W taniec wkłada wiele serca i emocji. Bazuje na mocnych izolacjach.

W jego zajęciach doszukamy się zarówno subtelnych choreografii do muzyki Eda Sheerana, jak i silnych kombinacji do Kanyego Westa. Kocha eksperymentować i stara się ciągle poszerzać swoje horyzonty. Na sali najważniejsze dla niego są ciężka praca i uśmiech. Te dwie rzeczy zawsze muszą iść w parze. Doświadczenie zebrane przez lata pracy stara się przekazać najlepiej jak tylko potrafi!

Dariusz Mrowiec-foto

Related Works