Poranny chillout
i aromatoterapia z Robsonem!

Opis techniki

Lądeckie poranki bywają ciężkie, szczególnie po całodziennym wytańczeniu emocji każdą komórką ciała wcześniejszego dnia… Dlatego zapraszam na otwarcie umysłów i ciał podczas zajęć, w których połączymy techniki relaksacyjne ze stretchingiem oraz ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie głębokie – z pogranicza pilates, jogi oraz technik jazzowych.
Będzie nam towarzyszyła dobra muzyka, aromatoterapia z nawilżającym powietrze dyfuzorem olejków eterycznych, kadzidełka oraz nasz zen… Ommmm.

Video Clip Dance

Opis techniki

„Video Clip Dance” jest gorącą mieszanką różnych stylów tanecznych. W choreografii stworzymy swego rodzaju „teledysk”, przeniesiemy się prosto na nowojorski Broadway, wzorując się na konkretnych video clipach, artystach lub innych motywach przewodnich. Potężna dawka energii i wariacje taneczne na parkiecie gwarantowane.
W 2021 roku na VCD ruszymy na parkiet w rytmach Bruno Marsa, a nasze ciała pobujają się w płynnych, stylowych ruchach.

STRÓJ NA FINAŁ: stylizujemy się na lata 90. kolorowy i luźny hip hopowy styl, czerpiąc wizję z teledysku Bruno Marsa: „24k Magic” oraz „Finesse” oraz buty typu trampki lub sneakersy. 

Ladies Styling

Opis techniki

Kobiece ruchy, delikatne, ale z pazurkiem pokierują nas do głębi naszych tanecznych pasji. Połączenie technik jazzowych, latynoskiego sznytu i zniewalających ruchów ciała sprawią, że odpłyniemy na parkiecie.
W 2021 roku na „Ladies Styling” odlecimy w taneczny kosmos przy rytmach przebojów Tiny Turner.

STRÓJ NA FINAŁ: wszystkie ciuchy gładkie, bez napisów: czarne leginsy (getry długie) czarna podkoszulka bez rękawków, biała koszula oversize np. męska – lumpeksik 🙂 oraz bosa stópka.

Old School Hip Hop

Opis techniki

Na „Old School Hip Hop” wesoła, stylowa i dynamiczna choreografia przenosi nas wprost na ulice Nowego Yorku. Popping, locking, breakin` i energetyczne hip hopowe ruchy połączone ze zwariowaną muzyką sprawią, że poczujesz się jak uliczny tancerz.
W 2021 roku na OSHH cofniemy się o 40 lat – do początków stylu, a nasze ciała pobudzi muzyka funk and breakbeat. Będzie kolorowo, wesoło i stylowo, a energia nasza napędzi ten świat na kolejny rok.

STRÓJ NA FINAŁ: stylizacja funkowa z lat 70. i 80. – np. sztuczne bluzki kolorowe, spodnie oversizowe na kant, kapelusz, buty typu trampki lub inne lekko obciachowe lecz wygodne 🙂 a wenę czerpiemy z teledysku Chaka Khan „Like Sugar”.

INFORMACJE O PEDAGOGU

ROBSON JAŻDŻEWSKI - PASJA x 3

PASJA… to słowo najbardziej definiuje to, co robię na co dzień; poczynając od późnych lat 80-tych i „ogniska baletowego”, pierwszych zajęć w klubie tańca towarzyskiego oraz wczesny polski Street Dance i tworzenie Kultury Ulicznej w latach 90-tych, aż po wyprawy górskie i wspinaczkę skałkową oraz bycie zawodowo trenerem i choreografem.

PASJĄ do tańca staram się zarażać wszystkich pracując od lat 19 lat zawodowo (jako: choreograf tańca i trener sportowy a także instruktor fitness i wykładowca na uczelniach wyższych) a na niezli-czonej ilości warsztatów, zawodów tanecznych, eventów oraz festiwali zawsze staram się wyTańczyć emocje i sprawić aby każdy poczuł TANIEC.

PASJA spowodowała, że 15 lat temu „coś” zaprowadziło mnie do Lądka Zdroju, na Festiwal Tańca, a miłość która rozbudzona została przez SUPER LUDZI, którzy tworzą ten ZWARIOWANY PROJEKT TANECZNY od lat, zaowocowała TYM, że Lądek-Zdrój to mój prawdziwy DOM, a jako Honorowy Obywatel Miasta, mogę czuć się dumny i dalej realizować projekty artystyczne w ramach MFT.

Nie ma Londynu… Jest Lądek Zdrój!

dzien-1-MFT2018-a-1024x683

Related Works