Robert "Robson" Jażdżewski

INFORMACJE O PEDAGOGU

ROBSON JAŻDŻEWSKI – PASJA x 3

PASJA… to słowo najbardziej definiuje to, co robię na co dzień; poczynając od późnych lat 80-tych i „ogniska baletowego”, pierwszych zajęć w klubie tańca towarzyskiego oraz wczesny polski Street Dance i tworzenie Kultury Ulicznej w latach 90-tych, aż po wyprawy górskie i wspinaczkę skałkową oraz bycie zawodowo trenerem i choreografem.

PASJĄ do tańca staram się zarażać wszystkich pracując od lat 22 lat zawodowo (jako: choreograf tańca i trener sportowy a także instruktor fitness i wykładowca na uczelniach wyższych) a na niezliczonej ilości warsztatów, zawodów tanecznych, eventów oraz festiwali zawsze staram się wyTańczyć emocje i sprawić aby każdy poczuł TANIEC.

PASJA spowodowała, że 18 lat temu „coś” zaprowadziło mnie do Lądka Zdroju, na Festiwal Tańca, a miłość która rozbudzona została przez SUPER LUDZI, którzy tworzą ten ZWARIOWANY PROJEKT TANECZNY od lat, zaowocowała TYM, że Lądek-Zdrój to mój prawdziwy DOM, a jako Honorowy Obywatel Miasta, mogę czuć się dumny i dalej realizować projekty artystyczne w ramach MFT.

Nie ma Londynu… Jest Lądek-Zdrój!

 

PORANNY CHILLOUT i AROMATOTERAPIA Z ROBSONEM

Otwarcie umysłów i ciał podczas zajęć na których połączymy techniki relaksacyjne ze stretchingiem oraz ćwiczeniami wzmacniającymi.

EXPERIMENTAL

Przeniesiemy się w choreografii na pogranicze snu i jawy w oparach utworu: Świadomy Sen – Sokół ft. Podsiadło.

Strój na finał: dół: czarne jednolite luźne spodnie (np. dresowe) oraz czarne skarpetki; góra: biały luźny /oversize/ jednolity longsleeve /koszulka z długim rękawem.

VIDEO CLIP DANCE

Lecimy prosto na Bulwar Zachodzącego Słońca aby wytańczyć historię tancerza podbijającego Hollywood a poniesie Nas do tego: Hollywood Tonight – Michael Jackson.

Strój na finał: gramy teledysk: Michael Jackson – Hollywood, w którym każdy z Nas jest tancerzem przybywającym do Tanecznego Miasta aby wytańczyć swoje marzenia – ubieramy się kolorowo, streetowo, tanecznie tak aby jak najlepiej ukazać swój temperament i styl.

Warsztat z techniki "Old School Hip-Hop" podczas 21 MFT, fot. Radosław Pietraga

Related Works