Video Clip Dance

Opis techniki

„Video Clip Dance” to gorąca mieszanka różnych stylów tanecznych; w choreografii tworzymy swego rodzaju „teledysk” przenosząc się prosto na nowojorski Broadway, wzorując się na konkretnych video clipach, artystach lub innych motywach przewodnich. Potężna dawka energii i wariacje taneczne na parkiecie gwarantowane.

W 2020 roku na ‘VCD’ teledysk P!NK „What about Us” przeniesie Nas emocjonalnie w uczucia takie jak: Zdrada i Miłość, Ból i Strach ale też Wiarę i Szczęście…Wszystko TO będziemy starali się wydobyć z Naszych Ciał i Dusz dużą dawką tańca: Modern Jazz i Pop.

STRÓJ NA FINAŁ:

Luźne białe koszule, czarny podkoszulek, czarne skarpetki, czarne leginsy bądź bardzo obcisłe spodnie. Będzie potrzebny też jeden gadżet, ale to ja się tym zajmę i kupię!

Old School Hip Hop

Opis techniki

Na „Old School Hip Hop” wesoła, stylowa i dynamiczna choreografia przenosi Nas prosto do Nowego Yorku. Popping, Locking, Breakin` oraz energetyczne hip hop`owe ruchy połączone ze zwariowaną muzyką sprawią, że poczujesz się jak uliczny tancerz.

W 2020 roku na ‚OHH’ stworzymy widowisko Hip Hop Opera pt. „Cztery pory Rapu”, które od-woła się do pierwotnych korzeni stylu Hip Hop a choreografia i ekspresja Naszych ciał zostanie uży-ta do wyTańczenia najbardziej pozytywnych emocji na parkiecie.

STRÓJ NA FINAŁ:

Wszystko ma być kolorowe, szerokie i z hip-hopowym sznytem. Będzie potrzebny również jeden gadżet, ale zakupem już zajmę się ja!

Poranny Chilout i Aromatoterpia z Robsonem

Opis techniki

Lądeckie poranki bywają ciężkie, szczególnie po całodziennym wyTańczaniu emocji każdą komórką ciała…Zapraszam więc na otwarcie umysłów i ciał podczas zajęć na których połączymy techniki relaksacyjne ze stretchingiem oraz ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie głębokie – z pogranicza Pilates, Jogi oraz technik Jazz’owych. Będzie towarzyszyła Nam dobra muzyka, aromatoterapia z nawilżającym powietrze dyfuzorem olejków eterycznych, kadzidełka oraz Nasz ZEN.

STRÓJ NA FINAŁ:

Wiadomo nie występujemy tylko Jogujemy, Pilatesujemy i się rozluźniamy, ale najlepiej zabrać ze sobą oprócz otwartej głowy też duży plażowy ręcznik lub matę do Jogi.

INFORMACJE O PEDAGOGU

ROBSON JAŻDŻEWSKI - PASJA x 3

PASJA… to słowo najbardziej definiuje to, co robię na co dzień; poczynając od późnych lat 80-tych i „ogniska baletowego”, pierwszych zajęć w klubie tańca towarzyskiego oraz wczesny polski Street Dance i tworzenie Kultury Ulicznej w latach 90-tych, aż po wyprawy górskie i wspinaczkę skałkową oraz bycie zawodowo trenerem i choreografem.

PASJĄ do tańca staram się zarażać wszystkich pracując od lat 19 lat zawodowo (jako: choreograf tańca i trener sportowy a także instruktor fitness i wykładowca na uczelniach wyższych) a na niezli-czonej ilości warsztatów, zawodów tanecznych, eventów oraz festiwali zawsze staram się wyTańczyć emocje i sprawić aby każdy poczuł TANIEC.

PASJA spowodowała, że 15 lat temu „coś” zaprowadziło mnie do Lądka Zdroju, na Festiwal Tańca, a miłość która rozbudzona została przez SUPER LUDZI, którzy tworzą ten ZWARIOWANY PROJEKT TANECZNY od lat, zaowocowała TYM, że Lądek-Zdrój to mój prawdziwy DOM, a jako Honorowy Obywatel Miasta, mogę czuć się dumny i dalej realizować projekty artystyczne w ramach MFT.

Nie ma Londynu… Jest Lądek Zdrój!

dzien-1-MFT2018-a-1024x683

Related Works