Robert "Robson" Jażdżewski

INFORMACJE O PEDAGOGU

ROBSON JAŻDŻEWSKI – PASJA x 3

PASJA… to słowo najbardziej definiuje to, co robię na co dzień; poczynając od późnych lat 80-tych i „ogniska baletowego”, pierwszych zajęć w klubie tańca towarzyskiego oraz wczesny polski Street Dance i tworzenie Kultury Ulicznej w latach 90-tych, aż po wyprawy górskie i wspinaczkę skałkową oraz bycie zawodowo trenerem i choreografem.

PASJĄ do tańca staram się zarażać wszystkich pracując od lat 19 lat zawodowo (jako: choreograf tańca i trener sportowy a także instruktor fitness i wykładowca na uczelniach wyższych) a na niezliczonej ilości warsztatów, zawodów tanecznych, eventów oraz festiwali zawsze staram się wyTańczyć emocje i sprawić aby każdy poczuł TANIEC.

PASJA spowodowała, że 15 lat temu „coś” zaprowadziło mnie do Lądka Zdroju, na Festiwal Tańca, a miłość która rozbudzona została przez SUPER LUDZI, którzy tworzą ten ZWARIOWANY PROJEKT TANECZNY od lat, zaowocowała TYM, że Lądek-Zdrój to mój prawdziwy DOM, a jako Honorowy Obywatel Miasta, mogę czuć się dumny i dalej realizować projekty artystyczne w ramach MFT.

Nie ma Londynu… Jest Lądek-Zdrój!

PORANNY CHILLOUT i AROMATOTERAPIA Z ROBSONEM

Lądeckie poranki bywają ciężkie, szczególnie po całodziennym wyTańczaniu emocji każdą komórką ciała…Zapraszam więc na otwarcie umysłów i ciał podczas zajęć na których połączymy techniki relaksacyjne ze stretchingiem oraz ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie głębokie – z pogranicza Pilates oraz Jogi. Będzie towarzyszyła Nam wspaniała muzyka, aromatoterapia z nawilżającym powietrze dyfuzorem olejków eterycznych, kadzidełka oraz Nasz ZEN.

EXPERIMENTAL

Mieszanka stylów tanecznych z pogranicza Modern i Street Jazz poniesie Nas w wytańczeniu emocji na parkiecie w płynnym, cielesnym uniesieniu w odległą galaktykę plastyki ruchów. W 2022 roku na „Experimental” muzyka instrumentalna Ludovico Einaudi uwolni w Nas emocje a płynność i subtelność ruchów pozwoli na namalowanie obrazu tańcem…obrazu Ciszy…

VIDEO CLIP DANCE

„VCD” to gorąca mieszanka różnych stylów tanecznych; w choreografii tworzymy swego rodzaju „teledysk” przenosząc się prosto na nowojorski Broadway, wzorując się na konkretnych video clipach, artystach lub innych motywach przewodnich. Potężna dawka energii i wariacje taneczne na parkiecie gwarantowane. W 2022 roku na „VCD” ruszymy na parkiet razem z zespołem Maneskin a Nasze ciała wejdą w rezonans przeStylowymi ruchami i ulicznym luźnym stylem.

OLD SCHOOL HIP HOP

Na „OSHH” wesoła, stylowa i dynamiczna choreografia przenosi Nas prosto do Nowego Yorku. Energetyczne hip hop-owe ruchy połączone ze zwariowaną muzyką sprawią, że poczujesz się jak uliczny tancerz.  W 2022 roku na „OHH” cofniemy się do lat 90-tych a Nasze ciała pobudzi muzyka LL COOL J. Będzie kolorowo i stylowo z mocnym uderzeniem laureata „Rock and Roll Hall of Fame” 2021 r.

Warsztat z techniki "Old School Hip-Hop" podczas 21 MFT, fot. Radosław Pietraga

Related Works