Angelika Rolska

INFORMACJE O PEDAGOGU

Pedagog, instruktor tańca i dyplomowany nauczyciel jogi. Zakochana w Salsie od 15 lat, w Jodze od 10 lat. Związana ze Szkołą Tańca Coco Dance Center w Brzegu, gdzie od 12 lat umiejętnie łączy swoje dwa żywioły. Zaraża energią i uśmiechem, nie tracąc pewności siebie i perfekcjonizmu. Uwielbia oddawać się temu, co kocha, więc jest chodzącą gwarancją udanych zajęć.

SALSA (grupa podstawowa)

Salsa to gorący, latynoski taniec, pochodzący prosto z Kuby, który rozpala zmysły swoim szczególnym klimatem. Salsa solo to zajęcia, które pomogą wam wydobyć kobiecość i pewność siebie na parkiecie, żeby to osiągnąć skupimy się na pracy bioder, ramion oraz obrotach i krokach podstawowych. Stworzymy prezentacje pełną energii, pozytywnych wibracji i gorącą jak Kuba.

SERDUSZKO PUKA W RYTMIE CZA-CZA
warsztat dla seniorów 60+

Serduszko puka w rytmie cza-cza, to warsztat skierowany do naszych kochanych seniorów. To warsztat który poruszy ciało i duszę. Na warsztacie, to muzyka będzie dla nas wyjściem do interpretacji jej ruchem. Oprócz tanecznych kroków, oczekujcie przede wszystkim dobrej zabawy. 

STRÓJ NA FINAŁ:
Panie – czerwone sukienki wizytowe, wieczorowe, czarne boa.
Panowie – czarna koszula, biała mucha, czarne spodnie.

Related Works