Kristina Tutina Mołdoch

INFORMACJE O PEDAGOGU

Choreograf, pedagog tańca, aktywna tancerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Obecnie mieszka w Polsce. Skończyła Moskiewską Szkołę Baletową, choć zajmuje się głównie stylami ulicznymi. Swoją wiedzę zdobywała jeżdżąc po całym świecie, wielokrotnie odwiedzając Stany Zjednoczone Ameryki, czy Koreę Południową. Kriss wygrała wiele międzynarodowych konkursów tanecznych zarówno, jako choreograf i jako tancerka. Podczas warsztatów zawsze dzieli się dużą dawką wiedzy, ale też humoru i dobrej energii.

Najważniejsze osiągnięcia:

  • I miejsce Keep On Dancing All Star Ladies, Korea Południowa
  • III miejsce World of Dance Poland jako choreograf
  • I miejsce Respect My Talent (kilkukrotnie), Rosja
  • I miejsce Red Bull BC One Hip-Hop i Popping
  • Laureat konkursu Hip-Hop w Teatrze w kategorii duety
  • Uczestnik największego programu telewizyjnego w Rosji Tancy.

HIP-HOP

Taniec, który narodził się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych Ameryki i dziś jest jednym z najbardziej popularnych stylów ulicznych. Jego podstawy to charakterystyczny „bounce” czyli rodzaj bujania się w rytm muzyki, podstawowe kroki i koncepty ruchowe, którymi tancerze opowiadają swoją ruchową historię. Zajęcia oparte są o techniki, korzenie, ale też współczesne interpretacje Hip-Hop Dance. Podczas warsztatów uczestnicy poznają sekrety tego stylu, nauczą się jak reagować na muzykę i dowiedzą się wielu przydatnych informacji, które w przyszłości pozwolą na rozwijanie tego tańca. Poziom warsztatu będzie dostosowany do grupy i wyważony tak, by już doświadczeni tancerze się nie nudzili, a początkujący mogli odnaleźć i zrozumieć najważniejsze założenia stylu.
Prowadzący posiada ogromną wiedzę na temat historii Hip-Hop Dance, tego, jak ten styl rozwija się w innych krajach, technicznych aspektów tańczenia, więc nie bójcie się pytać. Zabierzcie ze sobą do torby dużo pozytywnej energii i uśmiechu, bo na tym warsztacie na pewno będziemy się nimi dzielić.

STRÓJ NA FINAŁ:
Hip-hop większe luźne T-Shirty w pastelowych kolorach tzn. delikatne: beżowy, khaki, seledynowy, delikatny różowy, błękitny, jasny zielony, łososiowy itp.; szersze spodnie jeansowe, nie obcisłe, buty sportowe, najlepiej w kolorze całym białym lub czarnym.

Related Works