Maciej Sheva Mołdoch

INFORMACJE O PEDAGOGU

Aktywny tancerz, reprezentant Polski, instruktor tańca z międzynarodowym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Zaczął swoją przygodę z tańcem w 2009 roku. Jego głównymi stylami poruszania się są popping, hip-hop i locking. Sheva jest jednym z bardziej rozpoznawalnych tancerzy w Europie Środkowo-Wschodniej, głównie dzięki wielu udanym startom na międzynarodowych zawodach tanecznych, warsztatom, sędziowaniu i unikatowemu stylowi poruszania się.
W Polsce duży rozgłos przyniósł mu udział w programach telewizyjnych – Got to Dance (w którym otrzymał nagrodę jury dla najlepszego uczestnika edycji i trzecie miejsce w głosowaniu widzów), a także Mam Talent (w którym dotarł do finału). W 2014 roku poza kulturą hip-hopową zaczął pojawiać się na deskach teatrów. W 2016 roku wygrał pierwszą w Polsce edycję festiwalu Hip-Hop w Teatrze, jako tancerz w kategorii duetów i jako choreograf w kategorii grup, by w następnej edycji powtórzyć swój sukces. W ciągu roku Sheva odwiedza wiele miejsc w Europie, ucząc, sędziując, uczestnicząc w walkach, ale przede wszystkim dzieląc się pozytywną energią z ludźmi. Obecnie wykłada na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Taniec Nowoczesny.

Główne osiągnięcia:
I miejsce Funkin Stylez Germany selection, Niemcy, Berlin
I miejsce SDK Germany, Niemcy, Dusseldorf
I miejsce GBG Jam, Szwecja, Sztokholm
I miejsce Baltic Session, Estonia, Talin
I miejsce Vilnius Street Battle, Litwa, Wilno
I miejsce Juste Debout Italy, Włochy, Rzym
I miejsce X-Step Dance Battle, Niemcy, Berlin
I miejsce Dance Legend Battle, Rosja, Soczi
I miejsce Back to the Future, Rosja, Moskwa
II miejsce Summer Dance Forever, Holandia, Amsterdam
II miejsce King of Europe, Szwecja, Sztokholm
II miejsce SDK World Battle, Czechy, Jedovnice
II miejsce Rhurpott Battle, Niemcy, Herne
II miejsce Straight End Battles, Litwa, Wilno
II miejsce Juste Debout Nordic, Szwecja, Malmo
Top 24 Summer Dance Forever popping, Holandia, Amsterdam
Top 8 i Top 16 dwukrotnie na Funkin Stylez, Niemcy, Berlin, Düsseldorf, Bochum
I miejsce Gdansk Dźwiga Muzę, 3 razy
I miejsce Rytm Ulicy, popping 3 razy, hip-hop i hip-hop duety
I miejsce Catch the Flava AllStyles Battle
I miejsce The Styles Crash
Trzykrotny Laureat konkursu Hip-Hop w Teatrze
Zwycięzca wielu innych zawodów tanecznych.

HIP-HOP

Taniec, który narodził się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych Ameryki i dziś jest jednym z najbardziej popularnych stylów ulicznych. Jego podstawy to charakterystyczny „bounce” czyli rodzaj bujania się w rytm muzyki, podstawowe kroki i koncepty ruchowe, którymi tancerze opowiadają swoją ruchową historię. Zajęcia oparte są o techniki, korzenie, ale też współczesne interpretacje Hip-Hop Dance. Podczas warsztatów uczestnicy poznają sekrety tego stylu, nauczą się jak reagować na muzykę i dowiedzą się wielu przydatnych informacji, które w przyszłości pozwolą na rozwijanie tego tańca. Poziom warsztatu będzie dostosowany do grupy i wyważony tak, by już doświadczeni tancerze się nie nudzili, a początkujący mogli odnaleźć i zrozumieć najważniejsze założenia stylu.
Prowadzący posiada ogromną wiedzę na temat historii Hip-Hop Dance, tego, jak ten styl rozwija się w innych krajach, technicznych aspektów tańczenia, więc nie bójcie się pytać. Zabierzcie ze sobą do torby dużo pozytywnej energii i uśmiechu, bo na tym warsztacie na pewno będziemy się nimi dzielić.

Stroje na finał: Luźne, wygodne, szerokie t-shirty i spodnie w kolorze czarnym, bez żadnych nadruków, czyste. Mogą być dodatki w postaci kamizelek, koszul, topów zamiast T-shirtow, ale też w kolorze czarnym. Buty całe czarne (podeszwa też), wygodne. Można wykorzystać dodatki w postaci kolczyków, łańcuchów (w tym do spodni), pierścionków i innych świecidełek.

Related Works