Black Oriental

Opis techniki

Black Oriental to wyjątkowy warsztat w stylu, którego prekursorką w Europie jest Rozalia Walocha. Z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem ponieważ jest dla kobiet w każdym wieku chcących wydobyć z siebie pewność siebie i zmysłowość. Techniką dominującą jest taniec orientalny- zwany potocznie tańcem brzucha, jednak wzbogacony fuzją z street jazzem, tribalem i sexi dance. Charakterystyczną cechą stylu Black Oriental jest przedstawianie „czarnych kobiecych charakterów”. Kobiet pewnych siebie, zmysłowych i odważnych- wyzwolonych. Choreografia zawierać będzie zarówno dużo dynamicznych figur, jak i bardzo zmysłowych kocich ruchów – jak przystało na czarną panterę- znak rozpoznawczy techniki Black oriental. Zapraszamy zarówno osoby mające doświadczenie w tańcu orientalnym, jak i zupełnie początkujące. Warsztat wyłącznie dla kobiet i wyłącznie w czarnych strojach.

STRÓJ NA FINAŁ:

“Wszystkie chwyty dozwolone” ale w kolorze czarnym i w wersji sexi – drapieżnej. Czerwona szminka.

Bollywood

Opis techniki

Żywiołowy, radosny i energetyczny taniec pochodzący z indyjskich musicali. Bollywood jest fuzją indyjskiego folkloru, klasycznych tańców indyjskich, hip hopu, tańca brzucha i różnych innych stylów w figlarnej, zalotnej oprawie. Choreografie wzorowane są na tańcach pochodzących z filmów i opowiadają najczęściej miłosne historie, oczywiście w orientalnym stylu. Jak co roku obiecujemy świetną zabawę zarówno podczas warsztatów, jak i w trakcie występu.

Zapraszamy nie tylko Panie – ale również Panów.

STRÓJ NA FINAŁ:

Strój radosny, im bardziej kolorowy tym lepiej. Spodnie sharawary / alladynki / haremki. Kolorowe bransoletki.

INFORMACJE O PEDAGOGU

Rozalia Walocha

Choreograf z dyplomem Akademii Muzycznej w Łodzi, oraz kulturoznawca z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tancerz klasy mistrzowskiej w stylach Belly Dance Oriental, Standard i Latin. Założyciel, trener i choreograf Studia Tańca Sihir w Krakowie. Sześciokrotna Mistrzyni Polski Belly Dance. Finalistka Mistrzostwa Świata i Europy wśród profesjonalnych tancerek tańca brzucha. Juror, nauczyciel i gwiazda międzynarodowych festiwali orientalnych w Turcji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, w Norwegii, na Słowacji, w Hiszpanii, na Cyprze i na Łotwie. Wraz z formacją Sihir Stars była gwiazdą VI Edycji programu Mam talent, a także uzyskała tytuł Mistrza Świata Belly Dance.

rozalia-walocha-2019-705x1024

Related Works